Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 22

Konu: Çin in en pahalı yemeği Allah bunları imana getirsin...

Alıntı MİRAC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama ben izledim
    hiç filme benzemiyodu
    o yemeği yaparken pişirirken ve adamda yedi:(
    bi lokantada hemde
    hem film olsa bi bu bebek olur ama onların mutfağında böyle bebek çok:(
    hatta görüntülerde hastaneden alınması getirilmesi hep vardı şimdi aklım karıştı
    birde diyosunuzki dünya ayağa kalkardı diye
    eminmisiniz kalkarmı
    evet diyorsanız peki şu an ırak filistin somalı sırada iran ve daha bi çok yerde ceninler değil yaşayanlar ölüyo
    hani ayağa kalkan dünya nerede
    neyse yine ben kaplumbağa olup kabuğuma çekileyim :(
    dünya müslümanları kaplumbağa olmuş eee biz kusurmu kalalım :(
    GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM İNŞALLAH DOĞRU DEĞİLDİR MİRAC KARDEŞİMEDE KATILIYORUM. BİRDE ÇİNLİLER ANNENİN KARNNDAKİ EĞER KIZ ÇOCUKSA ÖLDÜRÜYORLARMIŞ.

bu nası birşey yarraim bizleri koru şirkten ım sen büyüksün yaa rabbim bunlar doğru olmasın diye dua edriz ancak allhım bildiği gibi etsin onları
    http://img151.imageshack.us/img151/8207/imzam7mwxo5oo9fg6.gif

tan filimmis köpek yediklerini duydum kurbaya yediklerini duydum ama cocuk yediklerini duymamıstım tan filimis paylasımın icin tesekkurler

ıyyy ALLAH BUNLARI İSLAH ETSİN
    Konu aşk-ı musab tarafından (07.11.2010 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

suanda soklar icinde bu resimlere bakiyorum.. yorumlarida okudum..
    eger film ise cok igrenc bir film (baska isleri gücleri kalmadi sanki)
    Eger gercek ise Dünya´nin nerye gittigi belli... baksaniza bizim kardeslerimize kiyiyorlar.. bizim bacilarimiza kiyiyorlar kimsenin giki cikmiyor.. Cin´de böyle bisey yapiliyor gene kimsenin giki cikmiyor.. hayir anlamiyorum bu nasil bir akil bu nasil bir vicdan.
    Rabbim bizlere yardim etsin..
    Nefstir Seni Yolda Koyan
    Yolda Kalır Nefse Uyan.

Hz.Yunus Emre

ya çok mide bulandırıcı resimleri silsekmi acaba ööö
    Elhamdü lillahi kable külli ehad, vel hamdü lillahi ba’de külli ehad, elhamdü lillahi alâ külli hâl...

Allahümme bariklena fi Recebe ve şağban ve belliğna Ramazan
    (Ey Allah'ım! Recep ve şabanı bize mübarek kıl,ve bizi Ramazana kavuştur AMİN)

çinliler başlı başına tiksinç ya :(:(:(

Alıntı safahat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Delikate Versuchung
    In China essen sie Hunde. Und Embryonen.
    Hongkong/China 2004 / O: „Gaudzi“ / Prod.: Applause Pictures / Länge: 87 Min.
    Regie: Fruit Chan / Kamera: Christopher Doyle / Prod.: Peter Chan / Buch: Lilian Lee

Darsteller: Miriam Yeung (Li Quing), Bai Ling (Mei), Tony Leung Ka Fai (Li Sije) sowie Wu Wai-Man, Pauline Lau, Wong Su-Fun u.a.

DUMPLINGS ist vielleicht der abseitigste und unangenehmste Beitrag zum Thema Kannibalismus und Schönheitswahn. Und einer der ekligsten Filme, die ich jemals gesehen habe, obwohl (oder gerade weil) sich Regisseur Fruit Chang mit den üblichen Gedärme-Effekten und Spannungsmitteln zurückhält und sich der Horror weitestgehend im Kopf des Zuschauers abspielt.
    Quing, eine abgehalfterte Schauspielerin, die ihre beste Zeit längst hinter sich hat und in luxuriös ausgestatteter Tristesse dahinsiecht, besucht die geheimnisvolle Tante Mei. Von ihrem nicht weniger geheimnisvollen Rezept erhofft sie sich ewige Schönheit und Jugendlichkeit, ein Mittel, das kein Feinkostenladen führt und keine Schönheitsfarm anbietet.. Frau ist so alt, wie sie sich fühlt und Quing fühlt sich nun einmal sehr alt. Und was ist nun Tante Mei’s geheimnisvolles Rezept gegen die Tücken des Alterns, gegen Falten und Wechseljahre? Abgetriebene Embryonen! Delikat zubereitet in leckeren Teigtaschen und mit Brühe serviert erhofft sich Quing eine ordentliche Verjüngerungskur. Ein abgetriebener Embryo für den kleinen Schönheits-Hunger und du fühlst dich gleich viel jünger.
    Fruit Chan’s cineastischer Gourmethappen ist in seiner Ur-Version Teil der Kurzfilm-Reihe THREE EXTREMES und wurde in diesem Fall auf Spielfilmlänge getrimmt. Und das mit Erfolg: DUMPLINGS, so auch der Name dieser Embryo-Teigtaschen, ist einer der abartigsten und verstörensten Horrorfilme der letzten Jahre. Wer so schon seine Probleme mit dem asiatischen Genre-Kino hat, dürfte sich mit DUMPLINGS erst recht schwer tun. Doch wer bereit ist für Unterhaltung jenseits des Mainstreams, immer mit dem Risiko verbunden, vor dem Kopf gestoßen zu werden, wird mit einem Film belohnt, der schon allein durch seine befremdliche Geschichte auffällt. Das ist doch schon mal was in Zeiten lustlos herunter gespulter Remakes: Ein Film, dessen Geschichte einen aufhorchen lässt.

Dema kardeş, araştırma sonucum bu konunun iğrenç bir Film Çekiminden sahne olduğunu gösteriyor.
    Gerçek olsaydı Dünya ayağa kalkardı zaten..
    Rejisör ve diğer bilgileri ve Filmin özetini Almanca alıntı olarak getirdim.
    Zannederim gerçek değil yani..Almanca bilen kardeşlerim bir baksınlar inşaALLAH.

Paylaşım için teşekürler kardeşim..
    abin..
    burda sadece filimin konusu yaziliyo ayrica okudugum haberler ve duyumlar var buyrun....

Ceninler Çinlilerin özel mezeleridir.
    Çinliler ezelden beri ceninleri Çinlilere üstün derecede enerji veren özel gıda olarak bilirler ve bu güne kadar onu taze çorba yapıp yeme ve kızartarak yeme, içkinin yanında meze yapma şeklinde yiyegelmektedirler.
    Yukarıdaki resim cenini kurutarak hazırlanan çince ‘ilaç’ (Çin’cede zhongyao denir) tan yemek hazırlanmakta olduğu ile ilgili resimdir. Çinliler halen de kendi milletinin ceninlerini yemenin dışında Uygur, Kazak, Kırgız, Özbek, Tcik, Tibet Moğol, Tungan, Mançu gibi müstemleke altındaki milletlerin ceninlerini de yemekten zevk almaktadırlar.

Çin teröristleri tarafından yeyilmek üzere olan bebek.
    Çin komunist partisinin siyaseti insan etini yiyen Çinlileri cesaretlendirdi. Çin çanileri kendi bebeklerini yemekten başka ‘doğum pilanlaması’ adı altindaki devlet teröriyle 2005 senesine kadar Doğu Türkistanda Uygur, Kazak, Kırgız,Özbek, Tatar Türklerinin dokuz milyon sebi bebeğini öldürerek, onun bir kısmını çöpe attı, bir çok kısmını Çin komunist parti yetkilileri, Çin ordusu yetkilileri ve onların aileleri kaliteli gıdası ve beslenme mezesi olarak yediler. Böyle soy kırım ve terör Doğu Türkistan topraklarında devam etmektedir.

Bebek etinden hazırlanmış çorbayı Çinli komunist başkanlar, memurlar, polisler yiyor. İnsan etinden hazırlanan çorbalar Çinlileri özel olarak şanslı, övgüye layık hale getiren üstün dereceli gıdalardan sayılıyor. Çin’de her yıl insanları öldürerek, etinden yemek hazırlayarak satma şeklindeki suçlar çok olsa da, Çin yetkililerin kendileride bu yemeklerden zevk aldıklarından, sadece bir kaç suç dosyayı devlet nezdinde açıklayıp, katilleri cezalandırırlar. Fakat doğum yasağı sebebiyle öldürülen milyonlarca bebeklerin katledilmesi konusunda tek kelime etmezler.
    Komünist Çinlilerin nihai maksatları, « Her kes ihtiyacı nisbetinde hakkını almak durumundadır. » cümlesi içinde gizli olup, Çinlilerin bu düşünceleri fiiliyata geçirildiği taktirde, Çinliler istedikleri zaman yasal olarak insan eti yiyebilecekler. İnsanları ve bebekleri de anne karnında yada doğduktan sonra öldürüp yiyebilir hale gelecekler. Aslında komünist Çin hakimiyeti bebek eti yemeyi yasal hale getirmiş olup, bu durum sosyalizmin yukarı dereceli, komünizmin ise orta ölçekli (dönemi) baskısı sayılır.
    Agzı Konusur MevLa iLe,Kalbi Konusur Dünya İLe......
    Cok Dua Edelim Fakat Önce Talebelere! Ben Onlara Medinede Dahi Ediyorum....

( Mahmud Efendi Hazretleri)

inanmayanlar bu resimlere baksin bide!!!!!!!!!

Agzı Konusur MevLa iLe,Kalbi Konusur Dünya İLe......
    Cok Dua Edelim Fakat Önce Talebelere! Ben Onlara Medinede Dahi Ediyorum....

( Mahmud Efendi Hazretleri)

MiM
    Gast

bu ne şakamı?

Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu