+ Konuya Cevap Yaz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Mahmut Efendi Yaşıyor(elhamdülillah)

 1. #1
  Istikamet Özel Üye SiNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.02.2009
  Bulunduğu yer
  KOCAELİ
  Mesajlar
  10.407
  Blog Girişleri
  4

  Pfeil Mahmut Efendi Yaşıyor(elhamdülillah)

  Mahmud Efendi yaşıyor Mahmud Ustaosmanoğlu (k.s) hakkında ''Vefat etti'' söylentisinin bir yalan olduğunu ve bu tür uyduruk şeylere kulak asmamak gerektiğinin önemi üzerinde durarak ihvan-ı kiramın kalbine su selpmiş olalım. Sürekli olarak Mahmud Efendiyi öldürüyorlar. Bu yalan haberlerle nelere ve nerelere uzanmak istedikleri de belli, bilsinler ki bu cemaat gazla değil ferasetle algılar. Mahmud Efendi de (k.s) her beşer gibi bir gün dünyasını değiştirecek ama ölmeden öldürenlere de pes doğrusu, Allah bu tür fitnecileri islah etsin AMİN.

  Türkiye ve hatta Almanyada ki bazı gençleri Ergenekonun yetiştirip İsmail Ağa Camii cemaatine sızdırdıklarının bilincindeyiz. Daha dünkü yetmeler bugün diledikleri an Mahmud Efendiye kapıyı çalmadan girebiliyor ve Şehid Bayram Hoca hakkında ''ölmeyi hak etti'' gibi ukalaca sözler sarf ediyorlar. Hiç durmaksızın ortalığı karıştırıp güvenilir hocalardan milleti uzaklaştırma ve sürekli Mahmud Efendi (k.s) hakkında 'öldü' haberini yayıyorlar.Her yalancı gibi bunların da ipi pazara çıkıyor artık. Bugün isim vermedik ama biraz daha azıtırlarsa liste bir hayli uzun olacak. Emniyetimizinde bu hususta temkinli davrandığını biliyoruz ve bir hocamızı daha Şehid vermemek için var güçleriyle çalışıyorlar. Çünki Ergenekon`un sloganından haberdarlar ve aynen şöyle ''ilim irfan meclislerini yok edersek Türkiyenin belini kırmış oluruz''!
  Evet yalnış okumadınız, Bayram hocalar giderse ve yerlerine şarlatanlar yetişirse (ergenekonun adamları) o zaman ağla haline.

  Camiilerde cinayet işleyerek Camiilerin kapanmasını hızlandırmaya çalışıyorlar ve bu amellerine ulaşırlarsa vay o zaman Türkiyenin haline. Ergenekon, nerden başlayacağını ve nasıl sonlandıracağını çok iyi biliyor ama akıldan yoksunlar Allah'ı (c.c) hesaba katmadan yapıyorlar, bilmiyorlarki onların plan projeleride Allah'ın (c.c) programı içinde.Ey İhvan, ey sahabeyi andıran ve milletlere gıbta ettiren İsmail Ağa Cemaati!

  Hz.Muhammed Mustafa'yı (s.a.v) yaşatabilmek için sağlığından olan Mahmud Efendiyi (k.s) kurda kuşa yem ettirme onu iyi anlamaya çalış. Sen Camideki safları boş bırakırsan, sen zikrini terk edersen, sen ilim irfan Meclislerine gitmezsen ve sen her söyleneni araştırmadan inanırsan işte o zaman Mahmud Efendi'yi (k.s) kurda kuşa yem ettirmiş ve yıllarca kurduğu sahabeyi andıran bu güzelim topluluğu yıkmış olursun.Müslümanların hizmetine sunulmuş olan ve hiç dünyevi menfaat gözetmeyen bazı samimi hocalarımızın (Şehid Bayram hocamız gibi) ve yine o derecede sağlam bazı yayın kuruluşlarının aleyhinde gezen Ergenekon mensuplarına yol vermeyin. Ergenekonun ismi dahi ifşa edilmemişken, bizim onlarla savaş halinde olduğumuzu ve itibarHaber sitesini çökertmeye çalıştıklarını, sağlam yayın organlarını karalamaya çalıştıklarını defalarca yazımıza dökmüştük. Nihayet bu, Allah ve Vatan düşmanları ifşa olundu ama sadece %5 i. Bizlere çok iş düşüyor, akıllı olmamız lazım, hiç bir provokasyona gelmememiz lazım.Annenin veya Babanın hakkında biri bir iftirada bulunsa onu iyicene araştırır ve illaki hakikati öğrenirsin, gidipte Anneciğinin/Babacığının kalbini kırmazsın ama iş İslama/Hocaya/Hizmet kuruluşlarına gelince hemen kesip atıyorsun. Yapmayın Allah aşkına, Allah bunun hesabını sorar ve neden bizde akıl olduğunun cevabını ister.Son söz: Bir daha bu tip söylentiler kulağınıza geldiğinde ('Efendi ölmüş') hemen bizlere yüzbinlerce email yollayıp saatlerce haber bekleyeceğinize, İsmail Ağa Camii Şerife telefon ederek doğruları öğrenebilirsiniz. Ve hatta İsmail Ağa Camii calışanlarını dahi bu hususta rahatsız etmeyin deriz, çünki sürekli bu tür yalanlarla nabzınızın yükselmesine sebep olan Ergenekon mensupları sizi gaza getirebildi diye sevinçlerinden salyaları akıyorlar. Derler ya ''kara haber tez duyulur'' gerçekten Mahmud Efendi dünyasını değiştirecek olsa (Allah c.c ona uzun bereketli ömür versin ve düşmanlarından muhafaza etsin AMİN) zaten değil Türk medyası, tüm dünya medyası bunu Televziyonda/Gazetede/Radyoda manşet yapar. Kimi yayın organı bu haberi müteesir olduğu için yapar ve kimi de sevincinden ağzı kulaklarına yapışık halde yapar. Sonuç itibarıyla bu haber tüm dünyada duyulur. Hiç bir yaratığın (İnsan, Cin, Hayvan) ömrünü ne bir dakika uzatabilir ne de bir dakika kısaltabiliriz. Hakimiyet kayıtsız ve şartsız Allah'ın dır ve Allah c.c nurunu tamamlayacaktır, siz kardeşlerim müsteri olun, kalbinizi ferah tutun ve Efendi Hazretlerinin de buyurduğu gibi Fetih Sureyi celilesini her gün en az bir defa okuyun. Kim size ''Efendi buyurmadı ki Fetih suresi okunacak'' derse ciddiye almayın ve ''ALLAH OKUYUN BUYURDU YETMEZMİ (İKRA)'' deyin ve dersli olanlar derslerine mani olmayacaksa okusun.
  Konu ÇARE tarafından (19.05.2009 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Istikamet Özel Üye SiNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.02.2009
  Bulunduğu yer
  KOCAELİ
  Mesajlar
  10.407
  Blog Girişleri
  4

  Standart


 3. #3

  Standart

  Rabbim hayırlı uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin.Bu haberi okumak bile beni çok üzdü.Rabbim acısını göstermesin.Amin amin amin
  “Akıllı veya ahmak hiç kimseyle tartışma. Akıllı senin ayağını kaydırır. Ahmak ise sana eziyet verir.”

 4. #4

  Standart

  mübarek çok iyi hamdolsun geçttimiz hafta sohbetindeydim izmite gittik toplu gurup olarak

  gayet iyiydi.RAHMAN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

+ Konuya Cevap Yaz

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok