+ Konuya Cevap Yaz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 5 ve 5

Konu: facebook ve gmail nasıl iptal edilir?(yardım)

Standart (yardım)facebook ve gmail nasıl iptal edilir?

facebook ve gmail hesaplarımı iptal etmek istiyorum acaba bunu nasıl yapabileceğimi bilen varmı,benim için çok önemli çok sıkıntıdayım bu sebebden:(

çünkü bu gibi yerlere üye olmak kötü toğluluğun karaltısını çoğaltmaya gireceğinden büyük vebal bunlar sebebi ile arkamdan boş yere ömür boyu günah yazılsın istemiyorum ayrıca destekleme günahıda oluyor kullandıkca.(zaruretten dolayı almıştım ve kullanıyordum şimdi işim bitti inşe.)
    Konu gizli tarafından (08.09.2011 Saat 07:31 ) değiştirilmiştir.

Beitrag facebook hesap kapatma, gmail google hesap silme

.
    Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silmek:

Facebook hesabınız ile giriş yaptıktan sonra;

https://www.facebook.com/help/contac...delete_account

Sayfasına girdiğinizde

Bir daha Facebook’u kullanmayacağınızı düşünüyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, bunu sizin için halledebiliriz. Fakat bu işlemden sonra hesabınızın tekrar etkinleştirilemeyeceğini, ayrıca eklediğiniz bilgi veya içeriklere erişemeyeceğinizi hatırlatırız. Hesabınızı silmek istiyorsanız, "Gönder" düğmesine tıklayın.

Şeklinde bir sayfa açılıyor. Gönder'e tıkladığınızda açılan pencere "Hesabını kalıcı olarak silmek üzeresin. Emin misin?" şeklinde bir uyarı ve şifreniz soruluyor. Şifreyi girdikten sonra 14 günlüğüne hesap donduruluyor. 14 gün içerisinde giriş yapmazsanız tamamen siliniyor.

GMAİL hesabı silinmesi:
    http://www.google.com/support/accoun...r&answer=61177

Gmail'i Google Hesabınızdan istediğiniz zaman silebilirsiniz. Gmail'i gelecekte kullanmayacağınızdan eminseniz silmek için şu adımları izleyin:

Gmail hesabınızda oturum açın.
    Sayfanın üst kısmındaki * dişli simgesini tıklayın ve açılır menüde Hesap ayarları'nı seçin.
    "Ürünlerim" bölümünde Düzenle'yi tıklayın.

Hesabı Sil
    Hesabı kapat ve hesapla ilişkili tüm hizmetleri ve bilgileri sil
    i
    tıklayın ve gerekli alanları doldurun.

3. 3 Üyemiz MüCaHiDDiN Allah razı olsun dedi, bu güzel konu için

Artemistr (21.12.2011), iNZiVa (11.09.2011)

Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler Sayın MüCaHiDDiN ! Faydalı oldu.!
    Yetkili bi abi.

safaha
    Gast

sayın ersavaş kardeşim, ''Faydalı oldu'' ile kasdettiğiniz cümleden, facebooktan hesab silme işlemini başarı ile gerçekleştirdiğinizimi anlamalıyız?
    bunu soranlar oluyor çünki.
    cevap verirseniz memnun olurum.

Sayın safahat! öncelikle ve izninizle bu forumda bana açıkça "Sayın" hitabını kullanan ilk ve tek kişi olduğunuz için size teşekkür ederim. Saygılarla!
    "Faydalı Oldu" cümlesinden kastım. "Bu bilgiyi öğrenmem faydalı oldu. İleride işime yarayabilir." anlamındadır. Yoksa bilgiyi tatbik edip uyguladım ve başardım anlamında değildir. Saygılarla!
    Yetkili bi abi.

+ Konuya Cevap Yaz